Стартували зйомки шоу "Україна чудес": ведучі Нового каналу - найвідоміші ілюзіоністи СНД - брати Сафронови

Про проект

Зйомки шоу "Україна чудес" пройдуть в дев'яти містах країни: Чернівці, Кам'янець-Подільський, Львів, Одеса, Ялта, Севастополь, Харків, Донецьк і Київ.

Гуляючи містами, ілюзіоністи буквально на кожному розі роблять маленьке диво, чим дивують звичайних перехожих. Жителі міст стануть не тільки свідками, але й учасниками фокусів, мікро-магії і шокуючих трюків у виконанні кращих ілюзіоністів СНД.

Тепер брати Сафронови про українські міста знають багато чого - найцікавішими і загадковими історіями вони поділяться з глядачем. Адже походжаючи своїм містом, можна навіть не здогадуватися про неймовірні легенди, які зберігають його площі, вулиці та будинки. Сафронови крізь призму магії та фокусів розкажуть про них - і виявиться, що диво знаходиться в декількох кроках, буквально за рогом.

Хто такі Сафронови

Вперше братів Сафронових побачили в 2002 році, в програмі "Що? Де? Коли?" - В прямому ефірі ілюзіоністи продемонстрували номер "Спалювання заживо".

Вже в наступному році їх запрошує швейцарське телебачення: спеціально для цього брати розробили і продемонстрували ексклюзивний трюк "Телепортація людини з Женеви в Монтре".

У 2007 році Сафронови - ведучі нового реаліті-шоу Михайла Пореченкова "Битва екстрасенсів" - брати стають улюбленцями телеглядачів.

У вересні 2008 року російська версія журналу "Forbes" називає Іллю, Сергія та Андрія Сафронових ілюзіоністам № 1 в Росії. Тоді ж телеканал "Euronews" знімає про них документальний фільм.

Про чарівництво

У кожному місті знімальна група проведе три дні. Перший блок програм знімається в трьох містах: Чернігів, Кам'янець-Подільський та Львів.
Творити чудеса й чари братам Сафроновим допомагає спеціальне обладнання. Величезна фура доверху наповнена магічним реквізитом - від скринь, старовинних дзеркал до наборів кольорових ниток і карт.


- Хочеться зробити "Україну чудес" висококласним проектом. Зараз ми реалізовуємо магічні номери, які були готові, вони лежали на поличці. Але поки ми в Україні, у Москві кипить робота - у трьох майстернях готується все необхідне для нових фокусів, які ми привеземо після Нового року. Це будуть левітація, згорання, переміщення (людина за секунду опиниться на іншому кінці вулиці) - абсолютно нові трюки, яких ще ніхто не бачив. Варто визнати, зйомки фокусів на вулиці ускладнюють роботу. Ти не можеш прикритися ні світлом, ні декораціями, димом та іншими хитрощами, які використовують ілюзіоністи. Ми обеззброєні, адже глядачі, вони ж перехожі, стоять навколо нас, можуть заглянути з будь-якого ракурсу і навіть зупинити нас, якщо їм щось не сподобається - говорить Ілля Сафронов.

Перше місто "України чудес" - Чернівці

За три дні перебування в Чернівцях - зйомки в місті проходили з 15 по 17 листопада - команда шоу побувала в легендарних місцях міста. Серед них вулиця Ольги Кобилянської, Ратуша на Центральній площі, Чернівецький Національний університет, залізничний вокзал.

За час зйомок "України чудес" жителі міста стали свідками магічних дій. Для реалізації деяких з них знадобилися рідкісні для цих місць мадагаскарські таргани, а також локомотив!

Продюсер шоу "України чудес", Олена Маторіна розповіла, що в найближчі дні на знімальному майданчику буде задіяний вертоліт, а жителям Львова і взагалі потрібно бути обережніше - вся команда в передчутті грандіозного фокусу із зникненням людей.

Сергій Сафронов про "Україну чудес":

- У жодній країні СНД подібних ілюзійних тв-шоу ще ніхто не робив. Ми перші. За великим рахунком, ми здійснюємо революцію. Як приклад беремо найкраще: шоу Девіда Копперфільда, Девіда Блейна, Ланса Бартона, Кріса Енджела. Наше завдання - здивувати не тільки фокусом, а й операторською роботою. Щоб глядач "України чудес" говорив не просто: "Крутий фокус", а вигукував: "Не знав про своє місто цього - і як же круто зроблено і знято!"

Дивіться прем'єру шоу "Україна чудес" у новому телевізійному сезоні 2012 року на Новому каналі!


Повернутися назад
Читайте також
Залишити коментар
Щоб коментувати авторизуйтесь
  • Ніхто ще не залишив коментарів. Напиши першим!
  дивіться
на новому